Бінокль Bresser Hunter 8x21
Біноклі серії Hunter, за високих оптико-технічних характеристик та помірної ціни, є найбільш універсальними у застосуванні. Повністю просвітлена оптика передає чітке та світле зображення з усього поля зору. Дана модель відрізняється максимальною компактністю конструкції та мінімальною вагою.
Німецькі біноклі Bresser надають найвищу якість оптики у поєднанні з ергономічним сучасним дизайном. Багато розробок, які застосовуються при виготовленні цих приладів, є унікальними та захищені патентами.
Біноклі серії HUNTER – це прилади широкого цільового призначення. Маючи гідні оптичні якості, вони також доступні за ціною. Дана модель є однією з найкомпактніших у лінійці біноклів Bresser. Завдяки цьому, прилад відмінно підійде для перегляду спортивних змагань та інших масових подій, а також для туризму та прогулянкових спостережень.
Бінокль BRESSER HUNTER 8x21 має прогумований, ударостійкий корпус. Спеціальне стійке до стирання, антивідблиску, просвітлене блакитне покриття лінз захищає від подряпин і сприяє максимальному проникненню світла (не менше 75%), а призми, зроблені зі скла BK7, дозволять отримати більш якісну та контрастну картинку на окулярі. Різкість зображення регулюється центральним колесом, також передбачена можливість корекції діоптрію за допомогою кільця на правому окулярі, щоб підлаштувати пристрій під особисті особливості зору. Також можна відрегулювати міжосьову відстань для максимально комфортного спостереження.
Конструкція, що дозволяє складати оптичні труби всередину, робить цей прилад максимально компактним та зручним для транспортування. М'який кейс та ремінь дозволять захистити бінокль від зовнішніх пошкоджень.
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник товару: Китай
- Вага: 188 г
- Габарити: 90 x 104 x 33 мм
- Матеріал: Полікарбонат з гумовим покриттям
- Матеріал призм: BK7
- Додаткові характеристики: Регулювання міжосьової відстані: 36 - 73 мм Корекція діоптрій: +5 / -5
- Світлосила: 6.89
- Клас: Для туризму
- Діаметр вихідної зіниці: 2,63 мм
- Фактор сутінків: 12.96
- Мінімальна дистанція фокусування: 5 м
- Реальний кут зору: 7,2 °
- Винесена окулярна точка: 10 мм
- Оправи окулярів: Складані типа Fold Down
- Герметичність конструкції: Бризгозахист
- Захист: Ударостійкі
- Поле зору на 1000 м: 126 м
- Кратність наближення: 8х
- Тип збільшення: Постійне
- Тип конструкції: Roof
- Тип: Бінокль
- EAN код: 4007922141398
- Артикул: 914462
- Бренд: Bresser
- Габарити упаковки: 8 х 10 х 5 см
- Вага в упаковці: 0,3 кг
- Колір: Black
- Лінзи: З повним покриттям (Fully Coated)
- Максимальне збільшення:: 8х
Обирайте Bresser Hunter вже сьогодні, щоб бути готовими до будь-яких викликів. Натисніть "Купити" та отримайте якісне і надійне спорядження за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки — 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4007922141398 |
| Вес | 188 г |
| Вага в упаковці | 0,3 кг |
| Винесена окулярна точка | 10 мм |
| Габарити | 90 x 104 x 33 мм |
| Габарити упаковки | 8 х 10 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані: 36 - 73 мм Корекція діоптрій: +5 / -5 |
| Диаметр выходного зрачка | 2,63 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Класс | Для туризму |
| Цвет | Black |
| Кратність наближення | 8х |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним покриттям (Fully Coated) |
| Максимальне збільшення | 8х |
| Материал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BK7 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Складані типа Fold Down |
| Поле зору на 1000 м | 126 м |
| Реальний кут зору | 7,2 ° |
| Светосила | 6.89 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкции | Roof |
| Фактор сутінків | 12.96 |





