Візок складний Outwell Balos Transporter
Візок складний Outwell Balos Transporter – це розумний спосіб перевозити вагу до 30 кг, який легко взяти з собою у відпустку. Його легко розкласти і не потрібно збирати. Ручку можна подовжити за потреби.
Outwell — це провідний данський бренд кемпінгового обладнання, який спеціалізується на розробці інноваційних і якісних товарів для сімейного відпочинку на природі. Компанія була заснована в 1995 році Генріком Аренсом (Henrik Arens), який побачив потребу в доступному та надійному спорядженні для сімейного кемпінгу. Outwell відома своїми численними інноваціями, які покращують досвід кемпінгу: Wind Stabilizer System, One-go Inflation, Quick & Quiet, Night Light System. Сьогодні продукція Outwell представлена в понад 45 країнах світу. Бренд продовжує впроваджувати інновації, зберігаючи фокус на якості, функціональності та комфорті для сімейного відпочинку на природі. Якщо ви шукаєте надійне та зручне спорядження для кемпінгу, Outwell пропонує широкий асортимент товарів, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.
Особливості:
- Міцна алюмінієва основа ідеально підходить для транспортування кемпінгового спорядження з автомобіля на місце
- Еластичний шнур для фіксації
- Легке складання - не потрібно збирати
- Невеликий розмір упаковки
- Рама: Алюміній, сталь та пластик
- Розмір: 24 x 35 x 95 см (ШxГxВ)
- Макс. навантаження, кг: 30 кг
- Розмір упаковки: 24 x 10 x 43 см
- Вага: 1,1 кг
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Данія
- Країна-виробник товару: Китай
- Матеріал: Алюміній
- Тип: Сумки-візки
- Особливості: Складна
- Вага: 1,1 кг
- Розміри: 24 x 35 x 95 см (ШxГxВ)
- EAN код: 5709388049193
- Артикул: 928773
- Бренд: Outwell
- Колір: Black/Grey
- Декорування: Однотонні моделі
- Вага в упаковці: 1,2 кг
- Габарити упаковки: 24 x 10 x 43 см
Обирайте Outwell Balos Transporter сьогодні та зробіть свій дім комфортнішим і надійнішим. Натисніть "Купити" та отримайте високу якість за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки складає 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388049193 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вага в упаковці | 1,2 кг |
| Габарити упаковки | 24 x 10 x 43 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Цвет | Black/Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Особенности | Складна |
| Розміри | 24 x 35 x 95 см (ШxГxВ) |
| Тип | Сумки-візки |




