Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед дорожній Kona Rove DL 2023, Kiwi, 54 см
Kona Rove DL 2023 - велосипед для міста, бездоріжжя та гравійних маршрутів. Він має точки кріплення для додавання крил, тримача пляшки з напоями та іншого обладнання.
Інші моделі Kona Rove:
- Легка та міцна хроммолібденова рама.
- Хромолева вилка.
- Колеса дуже "накатисти", чудово долають перешкоди.
- Кріплення для аксесуарів та фляг.
Характеристики Kona Rove DL 2023
- Матеріал рами: Kona Cromoly Butted.
- Передні колеса: WTB ST i23 TCS 2.0.
- Гальмівні ручки: SRAM Rival 1.
- Гальма: TRP HDC711C Mechanical / Hydraulic.
- Грипси: Kona Cork Tape.
- Покришки: Maxxis Rambler EXO TR 650x47c.
- Вилка: Kona Project Two Cromoly Disc.
- Труба підсідельна: Kona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm.
- Сідло: WTB Volt.
- Втулки: Formula.
- Винос: Kona Road Deluxe.
- Руль: Kona Road.
- Задній перемикач: SRAM Rival 1.
- Ланцюг: SRAM PC1110.
- Шатуни: SRAM Apex.
- Касета: SRAM PG1130 11-42t 11spd.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Обирайте Kona Rove DL 2023, Kiwi, 54 вже сьогодні та зробіть свої подорожі комфортнішими й безпечнішими. Натисніть "Купити" та отримайте надійне спорядження за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки — 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONA |
| Страна производитель | Канада |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Вилка | Kona Project Two Cromoly Disc |
| Винос | Kona Road Deluxe |
| Втулки | Formula 100x12mm / Formula 142x12mm |
| Гальмівні ручки | SRAM Rival |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona bartape |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Диаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Заднє гальмо | TRP HDC711C Mechanical / Hydraulic |
| Задній перемикач | SRAM Rival 1 |
| Рост | 175 - 183 см |
| Кассета | SRAM PG1130 11-42t 11spd |
| Руль | Kona Road |
| Цвет | Kiwi |
| Количество скоростей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | SRAM PC1110 |
| Материал рамы | Cro-mo |
| Модельний ряд | Kona Rove |
| Оборудование | SRAM Rival 1 |
| Ободи | WTB ST i23 TCS 2.0 |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | TRP HDC711C Mechanical / Hydraulic |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Rambler EXO TR 650x47c |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm |
| Рама | Kona Butted Cromoly |
| Размер рамы | L |
| Ручки перемикання | SRAM Rival 1 |
| Рік | 2023 |
| Пол | Універсальні |
| Сідло | WTB Volt |
| Тип велосипеда | Гравійні, Міські |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Гібридні |
| Ход вилки | без амортизації |
| Шатуни | SRAM Apex |











