Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожній велосипед Kona Dew Green MD Mint
Dew — це класичний універсальний варіант для тих, хто шукає доступну та комфортну поїздку. Dew — це ефективний велосипед із трансмісією з широким діапазоном передач і вбудованими важелями гальма та перемикання передач. Він доступний у двох кольорах, тому ви можете вибрати велосипед, який найкраще відповідає вашому стилю. У рівній мірі функціональний і веселий, Dew однаково почувається як вдома, стрибаючи по бордюрах на міських атракціонах, катаючись на велосипедних доріжках або беручи участь у гонці з друзями.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Обирайте Kona Dew Green MD Mint вже сьогодні та зробіть свої подорожі комфортнішими й безпечнішими. Натисніть "Купити" та отримайте надійне спорядження за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки — 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Вилка | Kona Project Two Disk |
| Вінос | Kona Commuter |
| Втулки | Formula 100x9 мм, Formula 135x10 мм |
| Гальмівні ручки | Tektro MDM281 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Діаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Заднє гальмо | Tektro MDM281 |
| Задній перемикач | Shimano Altus |
| Рост | 166 — 177 см |
| Касета | Shimano Altus 11-34t 8 |
| Кермо | Kona Aluminum Riser |
| Кількість швидкостей | 16 (2x8) |
| Ланцюг | КМС Z8.3 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Dew |
| Обладнання | Shimano Altus |
| Ободи | Double Wall alloy |
| Педалі | Feimin Platform |
| Переднє гальмо | Tektro MDM280 |
| Передній перемикач | Shimano Altus |
| Покришки | WTB Horizon Comp 650x47c |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Commuter 27,2 мм |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Розмір рами | M |
| Ручки перемикання | Shimano Altus |
| Рік | 2022 |
| Стать | Універсальні |
| Сідло | Kona Commuter |
| Тип велосипеда | Міські |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. механіка |
| Хід вилки | без амортизації |
| Шатуни | Shimano Altus |









