Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Taburete M/3 3 щаблі Lima
Драбина Rolser Taburete M/3 3 щаблі Lima (MET3001-1014) - зручний домашній табурет з двома щаблями та платформою. Така драбина це базовий варіант для дому, а також ваш надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Невеликий розмір та сучасний дизайн.
- Опорні ніжки з пластиковими накладками.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 92 х 47,5 х 14,5 см.
- Висота відкритого табурету 70 см.
- Робоча висота - 270 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
Характеристики:
- Артикул: 931180
- Бренд: Rolser
- Штрихкод: 8420812922635
- Тип: Драбини
- Матеріал: Алюміній
- Довжина у складеному стані: 92 см
- Довжина в розсунутому стані: 70 см
- Кількість ступенів: 3
- Ширина: 47,5 см
- Загальна висота: 70 см
- Висота майданчика: 70 см
- Вага: 3,2 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Країна-виробник товару: Іспанія
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 270 см
- Комплектація: Драбина
Обирайте Rolser Taburete M/ Lima сьогодні та зробіть свій дім комфортнішим і надійнішим. Натисніть "Купити" та отримайте високу якість за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки складає 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,2 кг |
| Высота площадки | 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 70 см |
| Длина в сложенном состоянии | 92 см |
| Общая высота | 70 см мм |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 270 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 47,5 см |






