Драбина телескопічна Colombo Pratic 4+5 Steel
Драбина телескопічна Colombo Pratic 4+5 Steel (PRATIC4+5ACC) - це багатофункціональна драбина зі сталі, яка стане в нагоді для виконання будь-яких робіт вдома чи в саду. Універсальна для різноманітних конфігурацій застосування завдяки з’єднанням. Безпечна і стійка у будь-якому положенні завдяки рифленим щаблям і нековзким ніжкам. У максимальному розкладенні вона досягає 425 см у висоту. В іншому випадку ви можете використовувати її там, де потрібна висота становить від 135 до 205 см. Кількість щаблів на драбині може бути змінена завдяки телескопічному механізму. Це дозволяє використовувати драбину у різних умовах, а також зручно зберігати її після використання. У складеному вигляді вона компактна для зберігання та транспортування.
Особливості:
- Мінімальний розмір ( у складеному вигляді, як стрем янки) - 140 х 50 х 22 см.
- Мінімальний розмір ( у розкладеному вигляді, як стрем янки) - 135 х 50 х 80 см.
- Максимальний розмір ( у розкладеному вигляді, як стрем янки) - 205 х 50 х 125 см
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
- Вага - 14,2 кг.
- Матеріал заглушок – пластик.
Характеристики:
- Гарантия: 12 мес.
- Колір: Grey
- Артикул: 931033
- Бренд: Colombo
- Штрихкод: 8003186045300
- Тип: Телескопічні драбини
- Матеріал: Сталь
- Довжина у складеному стані: 140 см
- Довжина в розсунутому стані: 135-205 см
- Кількість ступенів: 4 + 5
- Ширина: 50 см
- Загальна висота: 135 -205 см
- Висота майданчика: 205 см
- Вага: 14,2 кг
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 405 - 625 см
- Комплектація: Драбина
Обирайте Colombo Pratic Steel сьогодні та зробіть свій дім комфортнішим і надійнішим. Натисніть "Купити" та отримайте високу якість за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки складає 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14,2 кг |
| Высота площадки | 205 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 135-205 см |
| Длина в сложенном состоянии | 140 см |
| Общая высота | 135 -205 см мм |
| Цвет | Grey |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 4 + 5 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Робоча висота | 405 - 625 см |
| Тип | Телескопічні драбини |
| Ширина | 50 см |








