Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Colombo Ribaltino
Драбина Colombo Ribaltino (G130LL3R) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних щаблі з рифленою поверхнею. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 57 х 37 х 23 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 57 х 34 х 43 см.
- Розміри щабля: 34 х 23 см.
Характеристики:
- Артикул: 931023
- Бренд: Colombo
- Штрихкод: 8003186104700
- Тип: Драбини
- Матеріал: Дерево
- Довжина у складеному стані: 57 см
- Довжина в розсунутому стані: 57 см
- Кількість ступенів: 3
- Ширина: 37 см
- Загальна висота: 57 см
- Висота майданчика: 57 см
- Вага: 4,1 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 257 см
- Комплектація: Драбина
Обирайте Colombo Ribaltino сьогодні та зробіть свій дім комфортнішим і надійнішим. Натисніть "Купити" та отримайте високу якість за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки складає 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,1 кг |
| Высота площадки | 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 57 см |
| Длина в сложенном состоянии | 57 см |
| Общая высота | 57 см мм |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 257 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 37 см |




