Драбина Colombo Woody Plus 4 щаблі
Драбина Colombo Woody Plus 4 щаблі (S130LL4W) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має чотири зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 15 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Виготовлена в Італії.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 139 х 38 х 15 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 117 х 76 х 38 см.
- Розміри щабля: 31 х 21 см.
Характеристики:
- Артикул: 930887
- Бренд: Colombo
- Штрихкод: 8003186104502
- Тип: Драбини
- Матеріал: Дерево
- Довжина у складеному стані: 139 см
- Довжина в розсунутому стані: 117 см
- Кількість ступенів: 4
- Ширина: 38 см
- Загальна висота: 76 см
- Висота майданчика: 76 см
- Вага: 5 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 276 см
- Комплектація: Драбина
Обирайте Colombo Woody Plus сьогодні та зробіть свій дім комфортнішим і надійнішим. Натисніть "Купити" та отримайте високу якість за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки складає 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Высота площадки | 76 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 117 см |
| Длина в сложенном состоянии | 139 см |
| Общая высота | 76 см мм |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 276 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 38 см |




