Драбина Colombo Woody 3 щаблі
Драбина Colombo Woody 3 щаблі (G130LL3W) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 13 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру. Виготовлена в Італії.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 83 х 38 х 13 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 63 х 37 х 38 см.
- Розміри щабля: 36 х 21 см.
Характеристики:
- Артикул: 930886
- Бренд: Colombo
- Штрихкод: 8003186104601
- Тип: Драбини
- Матеріал: Дерево
- Довжина у складеному стані: 83 см
- Довжина в розсунутому стані: 63 см
- Кількість ступенів: 3
- Ширина: 38 см
- Загальна висота: 63 см
- Висота майданчика: 63
- Вага: 3,8 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 263
- Комплектація: Драбина
Обирайте Colombo Woody сьогодні та зробіть свій дім комфортнішим і надійнішим. Натисніть "Купити" та отримайте високу якість за вигідною ціною!
Умови доставки та оплати
- Доставка: Доставка здійснюється по всій території України. Стандартний термін доставки складає 1-3 робочих дні.
- Оплата: Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом: готівкою при отриманні, банківською карткою або на рахунок IBAN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,8 кг |
| Высота площадки | 63 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 63 см |
| Длина в сложенном состоянии | 83 см |
| Общая высота | 63 см мм |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 263 |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 38 см |




