Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валіза Heys Astro Charcoal
Валіза Heys Astro (L) Charcoal (10116-0005-30) дійсно неординарна завдяки своєму металевому кольору і поверхні, що переливається. Інноваційний, стильний дизайн привертає увагу та задає настрій кожній вашій подорожі. Валіза виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист із стилем. Подвійні колеса-спінери забезпечують легке переміщення різними поверхнями. Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою.
Особливості:
- Відповідає вимогам до ручної поклажі більшості великих авіакомпаній.
- Валіза виготовлена з полікарбонатного композиту.
- Внутрішня частина розділена перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Подвійні поворотні колеса на 360° забезпечують легке переміщення.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Легка алюмінієва система телескопічної ручки з кнопкою та багатоступеневою фіксацією висоти.
- Верхня і бічна ручки для комфортного транспортування.
Характеристики:
- Тип: Валізи
- Об'єм, л: 109
- Особливості: З висувною ручкою
З кодовим замком
На 4-х колесах - Країна реєстрації бренду: Канада
- Країна-виробник товару: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Габарити: 76 x 55 x 30 см
- Колір: Charcoal
- Вага: 5 кг
- Штрихкод: 665556045006
- Артикул: 930893
- Бренд: Heys
- Розмір: Великий (90 літрів і більше)
- Матеріал корпусу: Полікарбонат
- Вага в упаковці: 5,5 кг
- Габарити упаковки: 80 х 60 х 35 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Страна производитель | Канада |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| Габарити | 76 x 55 x 30 см |
| Габарити упаковки | 80 х 60 х 35 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Charcoal |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Объем, л | 109 |
| Особенности | З висувною ручкою <br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах |
| Размер | Великий (90 літрів і більше) |
| Тип | Валізи |











