Валіза Gabol Balance XP Silver
Колекція валіз Gabol Balance XP виконана з міцного і довговічного матеріалу - ABS-пластику, що дуже важливо для валіз, які перевозяться в багажних відділеннях. Внутрішній об’єм розділений перегородкою на два відділення та має ремені для фіксації речей усередині. Валіза легка, маневрова та зручна для транспортування.
Валіза Gabol Balance XP (S) Silver (123422-022) оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система передбачає рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному руху та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Колеса виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури. Відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею. Завдяки стійкості до стирання, матеріал коліс відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Функція розширення до 45 літрів.
- Вбудований кодовий замок із функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Кутові частини валізи захищені додатковими протиударними накладками.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
- Ручка з гелевою вставкою у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
Характеристики:
- Колір: Silver
- Тип: Валізи
- Об'єм, л: 40
- Особливості: З висувною ручкою
З кодовим замком
На 4-х колесах
Ручна поклажа - Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна-виробник товару: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Габарити: 55 x 40 x 22-25 см
- Колір: Silver
- Вага: 2,7 кг
- Штрихкод: 8425126237338
- Артикул: 930695
- Бренд: Gabol
- Розмір: Ручна поклажа (до 50 л)
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Вага в упаковці: 3 кг
- Габарити упаковки: 58 x 43 x 25 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Вес | 2,7 кг |
| Габарити | 55 x 40 x 22-25 см |
| Габарити упаковки | 58 x 43 x 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Объем, л | 40 |
| Особенности | З висувною ручкою; З кодовим замком; На 4-х колесах; Ручна поклажа |
| Размер | Ручна поклажа (до 50 л) |
| Тип | Валізи |











