Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гамак Easy Camp Havana Double Mixed Colours
Двомісний гамак Easy Camp Havana Double Mixed Colours (480039) - ідеальний спосіб розслабитися разом із коханою людиною. Яскравий та красивий, він має розподільні планки на обох кінцях, що створює велику площу поверхні для відпочинку. Тканина зі 100% полікотону дозволяє шкірі дихати. Легко прикріплений до дерев та стовпів, гамак Easy Camp Havana Double Mixed Colours (480039) ідеально підходить для вашого саду або кемпінгу, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Дві розподільні планки.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Данія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 9 x 9,5 x 140 см
- Розміри: 140 x 200 см
- Вага: 2,8 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Комплектація: Гамак
Чохол - Матеріал конструкції: Polycotton (65% Cotton / 35% Polyester)
- Матеріал каркаса: Дерево
- Вид: Гамаки
- Штрихкод: 5709388063694
- Колір: Mixed Сolours
- Бренд: Easy Camp
- Артикул: 928347
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,8 кг |
| Вид | Гамаки |
| Габарити упаковки | 9 x 9,5 x 140 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Гамак<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал конструкции | Polycotton (65% Cotton / 35% Polyester) |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розміри | 140 x 200 см |
| Цвет | Mixed Сolours |







