Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спальний мішок Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left
Спальний мішок Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB) має класичний прямокутний крій і призначений переважно для кемпінгу та автоподорожей. Дана модель розстібається по периметру, утворюючи велику двоспальну ковдру розміром 200 х 180 см, якою зручно укриватися в машині, трейлері та будиночку на турбазі. При використанні спальник надає достатній комфорт у плані простору для сну, а внутрішня фланелева поверхня дуже приємна для тіла, зберігає тепло і відмінно відводить зайву вологу. Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB) має сучасний наповнювач із мікрофібри H4 Fibre, що забезпечує відмінні термоізоляційні характеристики, завдяки чому цю модель можна використовувати як трисезонний спальний мішок.
Особливості:
- 35% Cotton / 65% Polyester - переплетення волокон даних матеріалів утворює м'яку, приємну на дотик і в той же час міцну тканину.
- 100% Cotton / Flannel - бавовняна тканина з пухнастим рівномірним начосом, теплозберігаюча, м'яка, приємна на дотик.
- H4 Fibre - двошаровий синтетичний наповнювач із мікроволокон, що має вдале поєднання м'якості, ваги та теплоізоляційних характеристик. На 40% легше ніж наповнювач із традиційного поліестеру. Вага наповнювача близько 800 г.
- Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як ковдру, а також забезпечує достатнє місце для рук і ніг, не сковуючи рух тіла, сприяє комфортнішому сну.
- Петлі для сушіння спального мішка.
- Чохол для зберігання та транспортування спального мішка.
- Рекомендований для людей зростом до 195 см.
Характеристики:
- Габарити в складеному вигляді: 46 х 21 x 21 см
- Гарантія: 24 місяці
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Китай
- Вага: 1900 г
- Розміри: 200 x 90 см
- Комплект поставки: Спальний мішок
Чохол - Наповнювач: H4 Fibre
- Зовнішній матеріал: 35% Cotton / 65% Polyester
- Тип: Спальний мішок
- Внутрішній матеріал: 100% Cotton / Flannel
- Блискавка: Ліва
- Температура комфорту: +9°C
- Мінімальна температура комфорту: +5°C
- Мінімальна температура в екстремальних умовах: -5°C
- Вид спального мішка: Ковдра
- Штрихкод: 8014044960604
- Артикул: 928113
- Бренд: Ferrino
- Довжина спальника: 200 см
- Особливості: Співз'єднані
- Колір: Deep Blue/White
- Місткість: Одномісні
- Вік: Дорослі
- Сезонність: Демісезонні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Блискавка | Ліва |
| Вес | 1900 г |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Вместимость | Одномісні |
| Внутрішній матеріал | 100% Cotton / Flannel |
| Возраст | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 46 х 21 x 21 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина спальника | 200 см |
| Зовнішній матеріал | 35% Cotton / 65% Polyester |
| Комплект поставки | Спальний мішок<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | -5°C |
| Мінімальна температура комфорту | +5°C |
| Наполнитель | H4 Fibre |
| Особенности | Співз'єднані |
| Розміри | 200 x 90 см |
| Сезонность | Демісезонні |
| Температура комфорту | +9°C |
| Тип | Спальный мешок |
| Цвет | Deep Blue/White |



