Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гамак Easy Camp Tobago Mixed Colours
Отримайте задоволення від відпочинку, де б ви не знаходилися, разом із гамаком Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040). Він має вагу всього 1 кг, і його можна взяти з собою куди завгодно: на фестивалі, в кемпінги, на пікніки, спортивні заходи або просто повісити у своєму саду. Класична форма гамака обволікає Ваше тіло для максимального комфорту. Тканина зі 100% полікотону м'яка та міцна, витримує вагу користувача до 120 кг. Яскравий та красивий, гамак Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040) не вимагає складання, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Данія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 21 x 12 x 28 см
- Розміри: 100 x 200 см
- Вага: 1 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Комплектація: Гамак
Чохол - Матеріал конструкції: Polycotton (65% Cotton / 35% Polyester)
- Матеріал каркаса: Немає
- Вид: Гамаки
- Штрихкод: 5709388068811
- Колір: Mixed Colours
- Бренд: Easy Camp
- Артикул: 928348
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Гамаки |
| Габарити упаковки | 21 x 12 x 28 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Гамак<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал конструкции | Polycotton (65% Cotton / 35% Polyester) |
| Матеріал каркаса | Немає |
| Розміри | 100 x 200 см |
| Цвет | Mixed Colours |







